חיפוש
חיפוש

EY – איתך לאורך כל הדרך

Picture of טל לופין

טל לופין

מנהלת מועדון בוגרים

"להיות חלק מ-EY זה לשמר קשרי חברות עם אנשים שגדלים ומתפתחים יחד איתך ויוצרים קהילת בוגרים תומכת", כך מספר גולן בן שושן, בוגר EY. האמירה של גולן מבוססת על ההחלטה של EY לשמור על קשר עם כל מי שעוזב את הפירמה, באמצעות בניית מועדון בוגרים, כאשר המוטיב המנחה את הארגון הוא: 'Once EY always EY'.

EY מקפידה לפתח ולשמר לאורך השנים קהילת בוגרים ענפה, המורכבת מבוגרי הפירמה לדורותיה ונמצאים בתפקידי מפתח במשק. החזון הוא לטפח קהילת בוגרים תומכת, כזו ששורשיה ב-EY וענפיה מתפשטים לכיוונים שונים, אך מחוברים תמיד יחדיו. חלק מהדרך למימוש החזון הזה מתאפשר הודות לחוויית עזיבה נעימה לבוגרים וההבנה שהאחריות לקריירה של העובדים אינה מסתיימת, אפילו לא בעת עזיבתם. ב-EY מקפידים לספק להם רשת ביטחון מיד עם עזיבתם ולאורך כל הדרך.

מרגע שעובד ב-EY מחליט לעזוב את הפירמה, הוא הופך לבוגר, וחובר לרשת הבוגרים שלה, שהיא מהחזקות במשק ומובילה באומץ את התעשייה. ב-EY גאים להיות חלק משמעותי בבנייה ובהתפתחות המקצועית של כל אחד ואחת מבוגרי ובוגרות הפירמה ולכן זה לא מפתיע לגלות שבוגרי הפירמה משולבים בתפקידים בכירים בכל חלקי המשק הישראלי.

הקשר השוטף מול הבוגרים מתבצע, בין היתר, באמצעות אפליקציה ייעודית, וואטסאפ, מיילים ועוד. מחלקת ה- HR ב-EY משתפת את הבוגרים בכלים מקצועיים ואחרים, המסייעים להם במציאת המשרה הבאה, ובין היתר, בסיוע בכתיבת קורות חיים, טיפים למיתוג ושיפור פרופיל הלינקדין ואף באיתור משרות רלוונטיות. EY לא רק מלווה אלא גם מסייעת הלכה למעשה בפיתוח הקריירה של הבוגר.

ומכיוון ש-EY רואה בבוגרים חלק בלתי נפרד מהפירמה, הם מקבלים עדכון במתרחש ב-EY, מוזמנים לכנסים, הרצאות ומפגשים. פעם בשנה מתקיים כנס לכלל הבוגרים וכנס נוסף מתקיים אחת לשנה לשותפים הפורשים של הפירמה. בסופו של יום, כפירמת ראיית החשבון המובילה והגדולה בארץ, ל-EY יש את הזכות והאחריות להוביל גם בטיפוח הקשר עם הבוגרים שלה וגם בבניית והובלת השוק ומקצוע הייעוץ וראיית החשבון.

להצטפות לאפליקציית מועדון הבוגרים שלנו >>

לפרטים נוספים

טל לופין

Scroll to Top