חיפוש
חיפוש

אנרגיה ותשתיות

משק האנרגיה עובר בשנים האחרונות תהליכי שינוי עמוקים: שילוב אנרגיית שמש ורוח, הפסקת השימוש בפחם ומעבר לשימוש בגז, צמצום פליטות, תחבורה חשמלית, אגירת חשמל, ביזור וניהול חכם של הרשת. 

שינויים אלו התאפשרו באמצעות גילוי מאגרי הגז, ההתפתחות הטכנולוגית המהירה של האנרגיה המתחדשת והאגירה והתפתחות מערכות לניהול חכם של הרשת והרפורמה במשק החשמל. השינויים הביאו לצמיחה מהירה של חברות אנרגיה מתחדשת והם צפויים להשפיע גם על חברות תעשייתיות. 

אנו מלווים את תעשיית הגז והנפט מראשיתה, כמו גם את תהליך החקיקה שהסדיר את תמלוגי הגז והנפט. המומחים שלנו מלווים מגוון רחב של חברות בתחום, מקומיות ובינלאומיות העוסקות בחיפוש, תפעול וקידוח, שותפויות, קבלני משנה ואחרים.

אנו ב-EY מובילים את תחום האנרגיה והתשתיות בישראל בביקורת חשבונאית, מיסוי ישראלי, בינלאומי ועקיף (כולל מכס), השלכות וחישובי היטל שישינסקי (לתמלוגי הגז והנפט) ואף שילבנו מומחי תוכן בתחומי כלכלת האנרגיה, רגולציה של האנרגיה ומימון פרויקטלי. אנו מלווים חברות במכרזים, ניתוח כדאיות של השקעות בתחום האנרגיה, ליווי בסוגיות רגולטוריות ועוד. 
לאנשינו ניסיון מקצועי עשיר בניתוח כלכלי של פרויקטים בתחום האנרגיה, ליווי עסקאות ותהליכים מרכזיים בתחום החשמל והגז, כולל מכירת תחנות כח, מכרזים להקמת מתקנים סולאריים ואגירה, כדאיות חשמול של ציי תחבורה ועוד.

אנו משלבים ידע וניסיון ייחודי בתחום הרגולציה, ידע בחקר ביצועים ויכולת אנליטית גבוהה. 
אנו מלווים כ-80% מחברות אנרגיה, גז ונפט בישראל, בשירותי ביקורת וייעוץ.

לפרטים נוספים

רן שיר עז

רן שיר-עז

דניאל ברמלי

Scroll to Top