Search
Search
globe

עסקים ברחבי העולם

ניהול עסקים ברחבי העולם כרוך בהבנת התרבות, כללי הרגולציה וחוקי המיסוי והתקנות השונים ממדינה למדינה. 

כפירמה גלובלית הפועלת בלמעלה מ-150 מדינות, אנו מלווים חברות וארגונים בארץ, המעוניינים להרחיב את עסקיהם לרחבי העולם ולקבל יעוץ והכוונה בכל שלב ושלב. לשם כך יעדנו צוותים ומינינו מנהלים-ות בפירמה בעלי-ות ניסיון בכל לוקיישן כמובילי-ות אזור (location owners).

אנו בישראל עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הצוותים הגלובליים של EY ומקיימים קשרי עבודה שוטפים עימם, ובזכות זה לקוחותינו נהנים משירות מקצועי ומקיף בכל רחבי העולם.

השותפים-ות והמנהלים-ות שלנו מתמחים-ות בהיכרות עמוקה עם האזורים השונים ויוכלו ללוות אתכם-ן יד ביד מרגע ההחלטה על פתיחת העסק והלאה, כולל בחירת המועד והמיקום הנכון לכך ועד ליישום ולאחריו.

הכירו את המומחים-ות שלנו למדינות השונות בעולם:

אוסטרליה

אוסטרליה היא אחת הכלכלות הגדולות והמתקדמות בעולם. בזכות כוח האדם המיומן שלה, מיקומה האסטרטגי, הסביבה הרגולטורית היציבה שלה ומיעוט הרגולציה על ייבוא וייצוא מסחרי, אוסטרליה היא אחת המדינות האטרקטיביות ביותר להקמת פעילות עסקית. ישנן חברות ישראליות המעוניינות גם בגיוס הון בבורסה לניירות ערך באוסטרליה.
ממשלת אוסטרליה נותנת תמריצי מס ומו"פ ומעודדת עסקים זרים להשקיע במגזרים החשובים לכלכלת אוסטרליה כמו חקלאות, תשתיות, טכנולוגיה ועוד.
אנו ב-EY ישראל בשיתוף EY אוסטרליה, עומדים לרשותכם על מנת לכוון ולסייע בהבנת השוק, העמידה בדרישות הרגולטוריות המקומיות ותמיכה בפעילות השוטפת במדינה. ליווי אנשי המקצוע שלנו, שמכירים היטב את הסביבה העסקית של אוסטרליה יכול להקל משמעותית על התהליך ולתרום להצלחה. הצוותים שלנו עומדים לרשותכם באספקת תובנות חשובות לגבי מגמות בשוק האוסטרלי, סיוע בדיווחי מס ברמה המקומית והגלובלית ובבניית קשרים עסקיים משמעותיים.

רם גרגיר

רם גרגיר

שותף | מוביל אזור אוסטרליה, יפן
דימה זל

דימה זאיל

שותף | מוביל אזור אוסטרליה, דרום קוריאה, סינגפור

אמריקה הלטינית

אמריקה הלטינית מורכבת ממדינות שונות, כאשר לכל מדינה שווקים, כלכלה ורגולציה שונה אותם יש לקחת בחשבון בהקמת פעילות עסקית. באמריקה הלטינית משאבי טבע בשפע, אוכלוסייה גדולה והיא קרובה פיסית לארצות הברית. האזור ללא ספק הופך לאטרקטיבי יותר ויותר בעיני חברות ישראליות ששוקלות להתרחב לשווקים חדשים.

אנו ב-EY ישראל בשיתוף צוותי EY במדינות מרכז אמריקה, עומדים לרשותכם, על מנת לכוון ולסייע בהבנת השווקים השונים, העמידה בדרישות הרגולטוריות המקומיות ותמיכה בפעילות השוטפת במדינות באזור. ליווי על ידי אנשי המקצוע שלנו, שמכירים היטב את הסביבה העסקית במדינות אמריקה הלטינית יכול להקל משמעותית על התהליך ולתרום להצלחה. הצוותים שלנו עומדים לרשותכם עם תובנות חשובות לגבי מגמות בשווקים המקומיים, סיוע בדיווחי מס ברמה המקומית והגלובלית ובבניית קשרים עסקיים משמעותיים.

אלעד שטרנליכט

אלעד שטרנליכט

שותף | מוביל אזור אמריקה הלטינית
ציון ששון
Audit Quality & Markets

ציון ששון

שותף | מוביל אזור אמריקה הלטינית
מוטי תגר

מוטי תגר

שותף | מוביל אזור אמריקה הלטינית, מזרח תיכון ומדינות המפרץ

אנגליה / בריטניה

לאורך השנים, הכלכלה ושוק ההון הבריטי מהווים מוקדי משיכה לעשירי העולם ולחברות גלובליות רבות במגוון רחב מאוד של תעשיות, בין היתר, בתחומי האנרגיה ואוצרות טבע, הבנקאות והפיננסים, נדל"ן ומלונאות, טכנולוגיה, מדיה, תקשורת ועוד. תנאי השוק, מבנה ההחזקות, היבטי המס הייחודיים, אופן ההתאגדות והדרישות הרגולטוריות הם רק חלק מהנושאים שיש לקחת בחשבון עם הקמת פעילות ו/או השקעה בשוק הבריטי.

אנו ב- EY ישראל, בשיתוף פעולה עם צוותי EY השונים בבריטניה, עומדים לרשותכם, על מנת לכוון ולסייע בהבנת השוק הבריטי, ליווי של חברות ציבוריות הנסחרות בבורסה הלונדונית, עמידה בדרישות הרגולטוריות, תכנון ומיקסום מבנה המס וההתאגדות וכן תמיכה בפעילות השוטפת והכרות עם נותני שירותים נוספים הנדרשים לתהליך. ליווי על ידי אנשי המקצוע שלנו, שמכירים היטב את הסביבה העסקית ודרישות הרגולטור הבריטי יכולים להקל משמעותית על התהליך, לסייע בבניית קשרים עסקיים משמעותיים ולתרום להצלחה. הצוותים שלנו עומדים לרשותכם להעניק לכם מהניסיון העשיר שנצבר לאורך השנים בליווי מנהלים וחברות, בין היתר, חברות נסחרות בבורסה הראשית והמשנית בלונדון, בהובלת תהליכים, גיוסים, הנפקות ועסקאות.

שרון זלבסקי

שרון זלבסקי

שותפה | מובילת אזורי אנגליה / בריטניה, קפריסין
רן שיר-עז

רן שיר-עז

שותף | מוביל אזור אנגליה / בריטניה

אפריקה

יבשת אפריקה מציעה שפע של הזדמנויות עסקיות. אפריקה היא שוק דינמי ומתפתח, המציג צמיחה מואצת של כלכלות מקומיות, שיפור בתשתיות לצד גידול באוכלוסייה ובשיעורי האורבניות.
הכלכלות המגוונות של אפריקה מציגות מגוון הזדמנויות בתחומים כגון: חקלאות, אנרגיה מתחדשת, חדשנות דיגיטלית, מזון וקמעונאות, נדל"ן וכד'.
התקדמות באינטגרציה אזורית ובמסחר ושיפור היציבות הפוליטית במספר מדינות מפתח, מייצרים סביבה נוחה להשקעות זרות ושיתופי פעולה. עם זאת, הבנה מקיפה של התרבות העסקית הייחודיות היא המפתח למימוש הפוטנציאל של אפריקה.

אנו ב-EY נשמח לספק הכוונה, תמיכה וסיוע במסע שלכם להקמת פעילות עסקית ברחבי אפריקה. אנו מבינים את האתגרים וההזדמנויות של יבשת ייחודית ומגוונת זו, ומחויבים להצלחתכם העסקית.
אנו עומדים לרשותכם מתחילת הדרך בהבנת הסביבה הרגולטורית, מגמות השוק והתרבות העסקית ועד לסיוע בהקמת העסק, סקירה וייעוץ מיסויי, תמיכה בתהליכים תפעוליים, ליווי עסקאות והקמת שותפויות.

יובל גנני
שותף מנהל

יובל גנני

רב תחומי, נדל"ן ו-FSO | מוביל אזור אפריקה
דפנה ליבר

דפנה ליבר

שותפה | מובילת אזור אפריקה, טורקיה, מזרח תיכון ומדינות המפרץ

גרמניה

הכלכלה הגרמנית, הידועה בעוצמתה וביציבותה, היא הכלכלה הגדולה ביותר באירופה ומהגדולות בעולם, עם תשתיות מתקדמות, כוח עבודה מיומן ורמה גבוהה של חדשנות, גרמניה מציעה סביבה עסקית אטרקטיבית למשקיעים ולחברות בינלאומיות. התעשיות העיקריות בגרמניה כוללות את ענפי הרכב, ההנדסה, הכימיקלים והטכנולוגיה, המובילים את הכלכלה הגרמנית להצלחה מתמשכת. משרדנו, בשיתוף פעולה עם משרדי EY מקומיים, מציע שירותים מותאמים אישית ללקוחותינו הפועלים בשוק הגרמני, ומספק יתרונות ייחודיים על ידי שילוב של ידע מקומי מעמיק עם מומחיות גלובלית. באמצעות שירותי הייעוץ והחשבונאות המקיפים שלנו, אנו מסייעים ללקוחות להתמודד עם האתגרים הייחודיים של השוק הגרמני, לעמוד ברגולציות המקומיות והבינלאומיות, ולמצות את הפוטנציאל העסקי שלהם במלואו. אנו מחויבים להעניק ללקוחותינו תובנות אסטרטגיות וכלים פיננסיים שיסייעו להם להצליח בסביבה העסקית הדינמית של גרמניה.

דניאל ברמלי

דניאל ברמלי

שותף | מוביל אזור גרמניה

דרום קוריאה

דרום קוריאה היא אחת הכלכלות החזקות באסיה. המדינה היא מוקד של טכנולוגיה מתקדמת, חדשנות טכנולוגית וכוח עבודה מיומן ביותר. שוק דינמי זה מציע הזדמנויות עסקיות רבות, שאינן מנוצלות במלואן על ידי עסקים ישראלים. המיקום האסטרטגי באסיה והעמדה החיובית של ממשלתה כלפי השקעות זרות, תורמים לאטרקטיביות של המדינה.

תאגידים דרום קוריאנים רבים מגלים עניין בשיתוף פעולה עם חברות טכנולוגיה, חממות ומוסדות מחקר ישראליים. אנו ב-EY מסייעים לחברות דרום קוריאניות המבקשות לפעול בישראל. ההבנה המעמיקה שלנו לגבי האקוסיסטם המקומי של החדשנות, הסביבה הרגולטורית והמובילות שלנו בשוק הן המפתח לסיוע בשיתופי פעולה בין חברות ישראליות ודרום קוריאניות.

 

דימה זל

דימה זאיל

שותף | מוביל אזור אוסטרליה, דרום קוריאה, סינגפור

הודו

הודו מהווה שוק יעד עצום ומגוון, ומציגה שילוב של כוח קנייה ניכר עם יכולות ייצור משמעותיות.
עם אוכלוסייה של למעלה ממיליארד איש, פרופיל דמוגרפי צעיר וכלכלה צומחת, הודו מספקת הזדמנויות עסקיות עצומות. התשתית הדיגיטלית המתפתחת במדינה, הנתמכת על ידי חוקי הפרטיות, תומכת ביצירת סביבה עסקית משגשגת ותחרותית.
על אף ההזדמנויות העצומות, הפעילות העסקית מול הודו מהווה אתגר עבור חברות ישראליות, בין היתר, עקב הבדלים תרבותיים, מורכבויות רגולטוריות, השלכות מס ודינמיקה ייחודית בשוק.
אנו ב-EY ישראל בשיתוף EY הודו, עומדים לרשותכם על מנת לכוון ולסייע בהבנת השוק, בעמידה בדרישות הרגולטוריות המקומיות ותמיכה בפעילות השוטפת במדינה. ליווי אנשי המקצוע שלנו, שמכירים היטב את הסביבה העסקית של הודו יכול להקל משמעותית על התהליך ולתרום להצלחה. הצוותים שלנו עומדים לרשותכם באספקת תובנות חשובות לגבי מגמות בשוק ההודי, סיוע בדיווחים ברמה המקומית והגלובלית ובבניית קשרים עסקיים משמעותיים.

עוז ליברמן

עוז ליברמן

שותף | מוביל אזורי הודו, טורקיה

טריטוריות עסקיות מאתגרות בעבודה מול ישראל

המציאות המאפיינת את ישראל מאז ה-7 באוקטובר 2023 הובילה להתמודדות עם אתגרים מדיניים שונים, שלא היינו מורגלים אליהם בעבר.

אנו ב- EY מלווים חברות הנתקלות בקשיים, כתוצאה מהמצב הבינלאומי של ישראל ונדרשות לפתרונות חלופיים, על מנת להמשיך ולקיים רציפות תפקודית. הליווי כולל בחינה של חלופות אפשריות לפעילות, הבנת המגבלות המיושמות בפועל במערכת הבנקאית וגיבוש דרכי פעולה מתאימות.

דפנה ליבר

דפנה ליבר

שותפה | מובילת אזור אפריקה, טורקיה, מזרח תיכון ומדינות המפרץ
עוז ליברמן

עוז ליברמן

שותף | מוביל אזורי הודו, טורקיה

יפן

יפן היא הכלכלה השלישית בגודלה בעולם ומשלבת מסורת ארוכת שנים עם רוח חדשנית. היא מציעה סביבה עסקית אטרקטיבית עם תשתית מפותחת, טכנולוגיה מתקדמת וכוח עבודה משכיל ומיומן. יפן מאופיינת ביציבות כלכלית, סיכון פוליטי נמוך, סביבה רגולטורית יציבה ואתיקה עסקית. בזכות מיקומה האסטרטגי, יפן משמשת גם כשער לשווקים הצומחים באסיה.

מתוך הכרה בחדשנות ובטכנולוגיות פורצות הדרך המפותחות על ידי חברות ישראליות, תאגידים יפניים רבים מעוניינים לחקור הזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה עם חברות ישראליות.
חברות יפניות מגלות עניין מוגבר במספר תחומים המאופיינים בעצימות טכנולוגית גבוהה ובחדשנות, ובהם סייבר, AI ,IoT, ייצור מתקדם, בריאות וביוטכנולוגיה, רכב ואחרים.

לנו ב-EY ניסיון ייחודי בתמיכה בשיתופי פעולה בין חברות יפניות וישראליות. עבור חברות ישראליות השואפות לחדור לשוק היפני, אנו מציעים מגוון שירותים, החל ממחקרי שוק ראשוניים, דרך הקמת חברה מקומית וכלה בתמיכה בפעילות שוטפת. אנו נסמכים על הבנה עמוקה שלנו בתרבות העסקית היפנית, קשרים חזקים עם משרדי EY המקומיים והבנת הסביבה הרגולטורית.
בנוסף, אנו מלווים תאגידים יפניים המעוניינים להשקיע בישראל או לשתף פעולה עם שותפים ישראלים.

רם גרגיר

רם גרגיר

שותף | מוביל אזור אוסטרליה, יפן
יואל חקק

יואל חקק

שותף | מוביל אזור יפן

מזרח תיכון ומדינות המפרץ

איחוד האמירויות הוא סיפור הצלחה כלכלי ומגנט למשקיעים זרים. האיחוד הפך למוקד עסקי אזורי בזכות סביבה פתוחה לשיתופי פעולה, חקיקה ידידותית לעסקים, בירוקרטיה נוחה ומערכת פיננסית יציבה. שיעור המס של איחוד האמירויות נוח ואטרקטיבי. בנוסף, לאיחוד האמירויות יש מערכת משפטית שמשלבת בין חוקי האיסלם לדין האנגלי ותרבות עסקית המבוססת על כבוד.

מתוך הכרה בחדשנות ובטכנולוגיות פורצות הדרך המפותחות על ידי חברות ישראליות, תאגידים מהאמירויות מגלים עניין בחקירת הזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה עם חברות ישראליות. בין התחומים המבוקשים: סייבר, AI ,IoT, ייצור מתקדם, בריאות וביוטכנולוגיה, רכב ואחרים.
EY בעלת ניסיון ייחודי בתמיכה בשיתופי פעולה בין חברות מהאמירויות וחברות ישראליות. אנו מציעים מגוון שירותים, החל ממחקרי שוק ראשוניים, דרך הקמת חברה מקומית וכלה בתמיכה בפעילות שוטפת וייעוץ מס. ההבנה העמוקה שלנו בתרבות העסקית המקומית, בסביבה הרגולטורית וקשרים חזקים עם צוותי EY באיזור יכולים לסייע ללקוחותינו בהרחבת הפעילות העסקית באיזור.
כמו כן, EY מלווה תאגידים מהאמירויות המעוניינים להשקיע בישראל או לשתף פעולה עם שותפים ישראלים.

נרם אבו חיט

נרם אבו חיט

שותפה | מובילת אזור מזרח תיכון ומדינות המפרץ
דפנה ליבר

דפנה ליבר

שותפה | מובילת אזור אפריקה, טורקיה, מזרח תיכון ומדינות המפרץ
מוטי תגר

מוטי תגר

שותף | מוביל אזור אמריקה הלטינית, מזרח תיכון ומדינות המפרץ

מזרח אירופה

חסר טקסט

שי בזק

שי בזק

שותף | מוביל אזור מזרח אירופה

מדינות קווקז

חסר טקסט

שחר זבולון

שחר זבולון

שותף | מוביל אזור מדינות קווקז

סין

סין היא אחת הכלכלות החזקות בעולם ומוקד של טכנולוגיה מתקדמת, חדשנות וכוח יצור מהמתקדמים בעולם. שוק דינמי זה מציע הזדמנויות עסקיות רבות. עם זאת, ניהול עסקים בסין דורש הבנה של הרגולציה המקומית, גאופוליטיקה, תרבות עסקית, מיסים מקומיים ובינלאומיים, זכויות יוצרים וכדומה.

לנו ב-EY ניסיון ייחודי בתמיכה בשיתופי פעולה בין חברות סיניות וישראליות. עבור חברות ישראליות השואפות לחדור לשוק הסיני, EY מציעה מגוון שירותים, החל ממחקרי שוק ראשוניים, ייעוץ במיסוי, דרך הקמת חברה מקומית וכלה בתמיכה בפעילות שוטפת. ההבנה העמוקה שלנו בתרבות העסקית הסינית, בסביבה הרגולטורית וקשרים עם פירמות EY המקומיות בסין (25 משרדים בסין ו-1 בהונג קונג) לסייע ללקוחותינו בהרחבת הפעילות העסקית באיזור.
כמו כן, EY מלווה תאגידים סינים המעוניינים להשקיע בישראל או לשתף פעולה עם שותפים ישראלים באמצעות – China Overseas Investment Network (COIN). COIN היא רשת שמחברת אנשי מקצוע מ-EY מרחבי העולם, מאפשרת שיתופי פעולה בין המשרדים ומספקת שירותים פיננסיים ועסקיים ללקוחות סינים המבקשים לפעול בישראל. ההבנה המעמיקה שלנו לגבי האקוסיסטם המקומי, החדשנות ופוטנציאל ההשקעות, כמו גם יכולת שליטה בסביבה הרגולטורית, מהמובילות בשוק הישראלי, הן המפתח לסיוע בשיתופי פעולה בין חברות ישראליות וסיניות.

יואב בן ישעיה

יואב בן ישעיה

שותף | מוביל אזור סין
רועי גרינבלט

רועי גרינבלט

שותף | מוביל אזור סין

סינגפור

סינגפור היא אחת המדינות המוצלחות ביותר באסיה להקמת פעילות עסקית. לסינגפור יש שפע של משאבים זמינים, כלכלה בצמיחה, הגנה על זכויות קניין, שיעורי מס חברות מהנמוכים באיזור ותמריצי מס נוספים. מיקומה הגיאוגרפי מעניק לה יתרון בגישה למרבית מדינות המזרח, במיוחד למוקדי עסקים אחרים, כמו למשל, סין.

לנו ב-EY ניסיון ייחודי בתמיכה בעסקים ישראליים בסינגפור. ההבנה העמוקה שלנו בתרבות העסקית הסינגפורית, בסביבה הרגולטורית וקשרים חזקים עם פירמת EY המקומית בסינגפור, יכולים לסייע ללקוחותינו בהרחבת הפעילות העסקית באיזור.
גם תאגידים סינגפורים מגלים עניין בשיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיות, חממות ומוסדות מחקר ישראליים. EY מסייעת לחברות זרות מסינגפור המבקשות לפעול בישראל. ההבנה המעמיקה שלנו לגבי האקוסיסטם המקומי בנוגע לחדשנות, מיסים והסביבה הרגולטורית היא המפתח לסיוע בשיתופי פעולה בין חברות ישראליות וסינגפוריות.

דימה זל

דימה זאיל

שותף | מוביל אזור אוסטרליה, דרום קוריאה, סינגפור

קפריסין

קפריסין קרובה גאוגרפית לישראל וגם שייכת לאיחוד האירופאי. היא פועלת בחוזקה לעידוד עסקים זרים להקמת פעילויות עסקיות בשטחה. לקפריסין שיעור מס חברות בין הנמוכים באירופה, מה שהופך אותה לאטרקטיבית מאד עבור חברות ישראליות. בנוסף במדינה מערכת משפטית ופיננסית יציבה, מבוססת על החוק האנגלי מימי המנדט. כמו כן, השפה האנגלית מדוברת בה ברמה גבוהה.

לנו ב-EY ניסיון ייחודי בתמיכה בעסקים ישראלים בקפריסין. ההבנה העמוקה שלנו בתרבות העסקית הקפריסאית, בסביבה הרגולטורית וקשרים חזקים עם פירמת EY המקומית בקפריסין יכולים לסייע ללקוחותינו בהרחבת הפעילות העסקית באיזור. בנוסף אנו יכולים לסייע עם תהליכי הרילוקיישן (ויזות, חישובי ודיווחי מס, חישוב שכר וכד').

רני גלעדי

רני גלעדי

שותף | מוביל אזור קפריסין
שרון זלבסקי

שרון זלבסקי

שותפה | מובילת אזורי אנגליה / בריטניה, קפריסין
ירון רפאלי

ירון רפאלי

שותף | מוביל אזור קפריסין

רוסיה

מאז פרצה מלחמת רוסיה – אוקראינה הוטלו סנקציות על ידי מדינות רבות, בראשן ארה"ב, האיחוד האירופאי ומדינות נוספות על רוסיה. מצד שני, חברות אשר פעלו ברוסיה לפני המלחמה, נתקלות באתגרים מרובים סביב הוצאת הכספים משם, הן בשל מגבלות ברוסיה והן בשל קשיים בקבלת כספים מרוסיה.

אנו ב- EY בשיתוף עם צוותים של הפירמה הבינלאומית צברנו ניסיון רב בסיוע לגופים שונים, הנתקלים בקשיים בממשק עם רוסיה. השירות המוצע כולל היכרות מעמיקה עם הוראות הרגולציה, מתכונות היישום של המערכת הבנקאית הבינלאומית, בחינה של חלופות, ליווי היישום מול הרשויות ברוסיה והיבטים יישומיים נוספים.

רז זונטג

רז זונטג

שותף | מוביל אזור רוסיה
נעם קנטי
שותף מנהל

נעם קנטי

היי-טק, מדעי החיים והון סיכון | מוביל אזור רוסיה

במידה והאזור המבוקש אינו מופיע
ברשימה, צרו איתנו קשר:

Scroll to Top